درباره ما

تنوتاس بین الملل (تیکو) از سال ۲۰۰۷ میلادی فعالیت خود را در زمینه سیستم های الکتریکال هوشمند ساختمان پس از سالها  حضور در عرصه تجارت بین الملل آغاز کرد. از همان ابتدا تلاش کردیم تا محصولات با کیفیت بالا و برندهای معتبر جهانی را به مشتریان خود عرضه کنیم. بدین منظور خدمات فنی و مهندسی را بر پایه استاندارد جهان KNX در دستور کار خود قرار دادیم و با اخذ گواهینامه بین المللی Tutor Certificate از مقر انجمن Konnex در بروکسل بلژیک، ضمن اجرای بی نقص پروژه ها، مجوز رسمی برگزاری دوره های آموزشی (KNX Training Courses) این استاندارد جهانی را نیز دریافت کردیم.

تخصص ما مشاوره، طراحی، تامین و راه اندازی تجهیزات الکتریکال هوشمند در ساختمان های مدرن و لوکس می باشد. در همین راستا توانسته ایم اجرای متعدد انواع پروژه های مسکونی، ویلایی، تجاری، اداری و هتل را به منظور هوشمندسازی تاسیسات الکتریکال شامل روشنایی، پرده/شید برقی، سرمایش/گرمایش، سیستمهای امنیتی/نظارتی، سیستمهای صوتی/تصویری، تاسیسات مکانیکال و موتورخانه را با موفقیت به اتمام برسانیم و رضایت حداکثری کارفرمایان خود را جلب نماییم.

هدف ما خدمت رسانی به مشتریان هوشمند و آینده نگری است که در جستجوی آینده ای روشنتر به منظور افزایش آسایش، راحتی و امنیت در کنار توجه به زیبایی، صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ منابع زیست محیطی هستند. ما پشتیبان مشتریان خود هستیم.

پشتوانه ما تیمی مجرب از متخصصین صنعت و دانشگاه با دانش روز مهندسی برق، الکترونیک و کامپیوتر است.‏ منابع انسانی اصلی ترین سرمایه های شرکت تیکو هستند که متعهدانه و با سخت کوشی فراوان نسبت به حفظ اعتبار و جایگاه شرکت در تلاشند و با گرفتن بازخورد از مشتریان در جهت پیشرفت روز افزون شرکت خویش گام برمیدارند.

امید ما پیشرفت روز افزون کشور با بکارگیری مهندسان و متخصصان کارآمد و به روز است.

نامزد جایزه بین المللی KNX Awards 2022

گواهینامه بین المللی Knx Advanced

گواهینامه بین المللی Knx Basic

گواهینامه بین المللی Knx Tutor

به بالای صفحه بردن