استخدام

شرکت تیکو آمادگی دارد تا با تمام افراد علاقمند به سیستم های هوشمند ساختمانی در حوزه های مختلف همکاری کند. بر این اساس خوشحال خواهیم شد تا اطلاعت و مهارتهای فنی و اجتماعی خود را به آدرس ایمیل info@tico-smart.com و یا از طریق فرم ذیل ارسال فرمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان تیکو بررسی و با شما تماس گرفته شود.
مدیران تیکو بر این باور هستند که ارزشمندترین دارایی یک شرکت، نیروی انسانی فعال، پویا و کارآمد است و لذا همواره در تلاش هستند تا مجموعه ای از استعدادهای مختلف را در شرکت جذب و استخدام نمایند. پس تلاش کنید تا تصویری شفاف و گویا از استعدادهای خود را برایمان ارسال نمایید. ما به دنبال نیروهایی چون شما هستیم…
زمینه های فعالیت در شرکت تیکو:
– طراحی نقشه های الکتریکال ساختمانی
برای این منظور نیاز است تا با استانداردهای فنی برق ساختمان (طبق مبحث ۱۳ ساختمان) و نرم افزارهای تخصصی نظیر اتوکد آشنا باشید.
– برنامه ریزی نرم افزاری تجهیزات سیستم هوشمند
نیاز است تا آشنایی مقدماتی با سیستمهای هوشمند تحت استاندارد KNX و سایر پروتکل های بین المللی را داشته باشید و به نرم افزار تخصصی این حوزه (ETS) مسلط باشید.
– تکنسین اجرایی تاسیسات برق
این بخش به نیرویی اجرایی و توانمند برای عملیاتهای نصب و راه اندازی تجهیزات برق ساختمان نیاز دارد. طبیعتاً آموزش تخصصی چنین نیرویی به عهده کارشناسان تیکو می باشد.
– بازاریابی فروش و مارکتینگ
این حوزه به فردی توانمند با استعدادهای فنی و اجتماعی نیاز دارد و طبیعتاً پر درآمد نیز می باشد.
– تولید محتوا در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، لینکدین، توئیتر و تلگرام
از کلیه فریلنسرهای علاقمند به این حوزه دعوت به همکاری می کنیم.
– گرافیست و طراح وب
آشنا به نرم افزارهای گرافیکی و همچنین کدنویسی و نرم افزارهای وب. از کلیه فریلنسرهای علاقمند به این حوزه دعوت به همکاری می کنیم.
در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام با ما تماس بگیرید.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
به بالای صفحه بردن